Nemanja Stevanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemanja Stevanovic

DobroDosli na forum o Nemanji Stevanovic.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Komentari...

Ići dole 
+3
Ruzhica
Majche
*Nemanja*Admin*
7 posters
AutorPoruka
*Nemanja*Admin*
Admin
*Nemanja*Admin*


Broj poruka : 68
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Komentari...   Komentari... Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 1:10 pm

Vasi komentari......
Nazad na vrh Ići dole
https://nemanja-stevanovic.forumsr.net
Majche

Majche


Broj poruka : 60
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 3:55 pm

Ma sve naj,moj favorit,super peva...Samo malo da smrsa i bio bi savrsen.... Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
*Nemanja*Admin*
Admin
*Nemanja*Admin*


Broj poruka : 68
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimeNed Sep 16, 2007 3:55 pm

Majche ::
Ma sve naj,moj favorit,super peva...Samo malo da smrsa i bio bi savrsen.... Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://nemanja-stevanovic.forumsr.net
Ruzhica

Ruzhica


Broj poruka : 39
Godina : 37
Location : Veles, Macedonia
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Kometari za Neco   Komentari... Icon_minitimePon Sep 17, 2007 4:09 pm

Neco je najboji od svi. Toj je trebalo da pobedi, no sto je tu je. Nama vracanje nazad. No i pobjeda na Duleta ne garantira nekoja golema slava. Zato sto i u prethodnih ciklusa pobjedujela je licnost koja steknala je pomala slava od drugih. Tako da Neco nas, ke bide najpopularnih od svi ostali.
Podrzujecu ga Neco i dalje. Zatoa sta toj je naj, najBOLJI. I vistinski je drug. Pokazao je na samoj finale
Nazad na vrh Ići dole
marina_bl

marina_bl


Broj poruka : 5
Godina : 32
Location : Banja Luka, RS
Datum upisa : 17.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimePon Sep 17, 2007 4:26 pm

neca je super, extra pjeva, a bogami i izglega Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
prvi put kad sam ga vigjela u zvezdama granda odmah sam rekla ja je moj favorite i ni malo nisam pogrijesila jer je stvarno extra
Nazad na vrh Ići dole
mala




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimePon Sep 17, 2007 10:31 pm

Ma Neca je najbolji........On je pobednik...... I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
*Nemanja*Admin*
Admin
*Nemanja*Admin*


Broj poruka : 68
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimeUto Sep 18, 2007 9:40 pm

Ruzhica ::
Neco je najboji od svi. Toj je trebalo da pobedi, no sto je tu je. Nama vracanje nazad. No i pobjeda na Duleta ne garantira nekoja golema slava. Zato sto i u prethodnih ciklusa pobjedujela je licnost koja steknala je pomala slava od drugih. Tako da Neco nas, ke bide najpopularnih od svi ostali.
Podrzujecu ga Neco i dalje. Zatoa sta toj je naj, najBOLJI. I vistinski je drug. Pokazao je na samoj finale
Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
https://nemanja-stevanovic.forumsr.net
Ruzhica

Ruzhica


Broj poruka : 39
Godina : 37
Location : Veles, Macedonia
Datum upisa : 16.09.2007

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimePon Sep 24, 2007 2:26 am

Pesnata na Nemanja e super. Kako muzikata, taka i tekstot. Navistina pesnata mu e pogodena
Nazad na vrh Ići dole
ARKANOVA TIGRICA




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.10.2008

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 11:11 pm

extra peva stvarno ima fenomenalan glas, mozda ima visak kg-a ali ih peo skriva Laughing steta trebao je on da pobedi na zvezdama granda, ali ko zna mozda je dobro sto nije pobrdio mozda ce postati naj popularniji od svih njih
Nazad na vrh Ići dole
***S@nDr@***

***S@nDr@***


Broj poruka : 17
Location : Kragujevac
Datum upisa : 13.11.2008

Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitimePet Nov 14, 2008 12:17 pm

SWE EXTRAAA......... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari...   Komentari... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentari
» Komentari...
» Komentari
» Komentari
» Komentari

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nemanja Stevanovic :: Nemanja Stevanovic :: Komentari-
Skoči na: